Jump to content
TNC-TR
DJ_Rush

Windows 8.1 Pro Update3 X64 Tr Ocak 2019

Recommended Posts

-Üsdat ben bunu sorunsuz şekilde kurdum masa üstü ikonlarda kullanıcı Adı klasörünü kaldırmak istedigimde kalkar gibi görünmesine ragmen cihazı yeniden başlattıgımda tekrardan bu klasör masa üstünde yerini alıyor.Masa üstünde yer almasını istemiyorum aynı klasör C diskin içinde zaten var.Masa üstünden veya kurulum ıso içerisinde silmek mümkünmüdür.

Teşekür ederim

Edited by cankusa

cankusa, 12.01.2019 - 17:55 yazdı:

-Üsdat ben bunu sorunsuz şekilde kurdum masa üstü ikonlarda kullanıcı Adı klasörünü kaldırmak istedigimde kalkar gibi görünmesine ragmen cihazı yeniden başlattıgımda tekrardan bu klasör masa üstünde yerini alıyor.Masa üstünde yer almasını istemiyorum aynı klasör C diskin içinde zaten var.Masa üstünden veya kurulum ıso içerisinde silmek mümkünmüdür.

Teşekür ederim

Klasörü hangi yöntemle kaldırmaya çalıştınız?

Teşekür ederim

Masaüstünde lazım olabilecek simgeleri (Bilgisayarım, Kullanıcı adı klasörü, Ağ Durumu, Çöp Kutusu, Internet Explorer, Denetim Masası) masaüstünden silmek veya geri getirmek için çok basit  portable bir program. Deneyin.

Yandex Link bana aittir

Show Desktop icons (336 kb)

Please login or register to see this link.

• Like 3

DJ_Rush

Kurulu sistemde windowsun kendi kaldırma aracı işe yaramıyor.

Unlocker  programı ile kaldırdıgımda kalıntıların sistemi yeniden başlatıldıgında kaldırılacagı ile bilgilendirme uyarısı veriyor cihazı yeniden başlattıgımda  masa üstündeki kullanıcı klasörü yeniden oluşuyor.

NAMIKABI vermiş oldugunuz programı arşivime aldım teşekür ederim.

• Like 1

cankusa, 3 saat önce yazdı:

DJ_Rush

Kurulu sistemde windowsun kendi kaldırma aracı işe yaramıyor.

Unlocker  programı ile kaldırdıgımda kalıntıların sistemi yeniden başlatıldıgında kaldırılacagı ile bilgilendirme uyarısı veriyor cihazı yeniden başlattıgımda  masa üstündeki kullanıcı klasörü yeniden oluşuyor.

NAMIKABI vermiş oldugunuz programı arşivime aldım teşekür ederim.

Bakıyorum.

Sanalda baktım şimdi seninde @NAMIKABI nin de bahsettiği sıkntıyı görmedim.

Kokteyl mi uyguladınız ne yaptınız güzelim sisteme? 😁

Edited by DJ_Rush
  • Like 2

DJ_Rush, 3 saat önce yazdı:

Bakıyorum.

Sanalda baktım şimdi seninde @NAMIKABI nin de bahsettiği sıkntıyı görmedim.

Kokteyl mi uyguladınız ne yaptınız güzelim sisteme? 😁

Ben sıkıntı  var falan demedim. Sistemde sıkıntı görmedim.

Sadece cankusa "masa üstündeki kullanıcı klasörü " nü kaldıramadığını söyleyince  "Show Desktop icons" programcığı ile kaldırabileceğini söyledim.

NOT : Kokteylle işim olmaz.

Edited by NAMIKABI
  • Like 3

Hazıladıgınız sistem için teşekūr ederim iyi çalışmalar.Kurulumda karşılaştıgım sorunu belirtmek istemiştim.

• Like 1

Teşekür ederim

Kişilestirmede kaldırıyon.. Anlamadığım neden kaldırmak istiyorsunuz millet masaüstü simgeleri aktif olsun istiyor... Birde kurulum ile alakalı bir durum yok.. Sistemi yapan şahıs aktif etmiş