Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

hasan835, 3 saat önce yazdı:

Üstad,  W10 x64 Ltsc v5 dün gece deneme fırsatım oldu, gayet güzel performansı da yerinde olmuş, özellikle donanımı düşük PC'lerde de stabil çalışır kanaatindeyim. 

emeğine sağlık tşk.ederim.

saygılarımla;                        

Hocam kendi pc özelliklerim AMD Athlon X2 işlemci 2 GB ram 256 MB ekran kartı ve 820 GB HDD var üzerinde Windows 10 Pro kurdum çok nadir kasmanın dışında bir sorun yaşamadım. :) Düşük özellikli sistemi olupta kurmaktan çekinen arkadaşlar içinde bilgi olsun. :)

• Like 1

tuxedomask, 23 dakika önce yazdı:

g drivedan indiremedim bi türlü kota aşımı diyor.

Kendi google drive'nıza kayıt edip indirebilirsiniz. Çok fazla indirmeden dolayı google yapıyor onu benlik bir sorun değil veya diğer linkten de indirebilirsiniz.

yancisulo320, 21 dakika önce yazdı:

Hocam kendi pc özelliklerim AMD Athlon X2 işlemci 2 GB ram 256 MB ekran kartı ve 820 GB HDD var üzerinde Windows 10 Pro kurdum çok nadir kasmanın dışında bir sorun yaşamadım. :) Düşük özellikli sistemi olupta kurmaktan çekinen arkadaşlar içinde bilgi olsun. :)

Pro yeni sürüm linkleri yarın veya ondan sonraki gün gelebilir.

• Like 1

hocm öncelikle teşekkürler, w10 pro insider ve w10 pro v3 arasındaki fark/farklar nedir ?

LostH, Bir saat önce yazdı:

hocm öncelikle teşekkürler, w10 pro insider ve w10 pro v3 arasındaki fark/farklar nedir ?

Insider sürümü olduğu için insider'da app silme yapılmadı. Insider sürümleri kararsız olabiliyor ama ben rastlamadım hiç. Pro v3'de ltsc'dan daha performanslı yapmaya çalıştım. Gereksiz appler silindi isteyen mağazadan tekrar yükleyebilir şekilde.

• Like 3

sanane1438, 16 saat önce yazdı:

v3 pro win 10 linkler görünmüyor :S

Kusura bakmayın elektrik gitti yarıda kalmıştı. One drive linki konuya eklendi. 2-3 saat içinde de google drive linki eklenmiş olur.

turksebo, 18 saat önce yazdı:

Pro v3 link ler yüklenmemiş

Konuya eklendi.

• Like 1

PRo v3 için google drive linki de konuya eklendi. Artık uzun bir süre boyunca yeni sürüm çıkmayacak. Hepsi hatasız sürüm olarak güncellendi.

Edited by eXtrmE_sPoRtS
  • Like 1

Üstad, emeğine sağlık, tşk.ederim,

W10 Pro v3 hakikaten mükemmel olmuş, Ltsc'den daha yüksek performanslı buldum,

herhangi bir ince ayar falan yapmaya bile gerek görmedim, (services.msc'ye bakmadım dersem yalan olur, baktım, güvenlik merkezini otomatik yaptım, bu kadar)

donanımı düşük olan arkadaşlara duyurulur, bence lite kurmalarına gerek yok,

saygılarımla;   

• Like 1

hasan835, 42 dakika önce yazdı:

Üstad, emeğine sağlık, tşk.ederim,

W10 Pro v3 hakikaten mükemmel olmuş, Ltsc'den daha yüksek performanslı buldum, 

herhangi bir ince ayar falan yapmaya bile gerek görmedim, (services.msc'ye bakmadım dersem yalan olur, baktım, güvenlik merkezini otomatik yaptım, bu kadar) 

donanımı düşük olan arkadaşlara duyurulur, bence lite kurmalarına gerek yok, 

saygılarımla;   

Yorumun ve desteklerin için teşekkürler.

• Like 1

istatistik, 6 saat önce yazdı:

Peki oyun için hangisi daha iyi prov3 mü 1903 mü yoksa ltscv5 mi?

Test etmedim ama sanırım LTSC ama bazı deneyenler pro v3'ün daha iyi olduğunu söylüyorlar. (Test etmedim dediysem oyunda test etmedim :D )

eğer eski versiyonlar elinizde varsa alternatif olarak v2.5 gibi gerçekten mükemmel yazılımları da alternatif olarak paylaşırsan seviniriz üstad gerçekten çok iyi yazılımlardı alışkanlıktan vazgeçemiyorum aradımıda bulamıyorum :D

eXtrmE_sPoRtS, 20 saat önce yazdı:

Test etmedim ama sanırım LTSC ama bazı deneyenler pro v3'ün daha iyi olduğunu söylüyorlar. (Test etmedim dediysem oyunda test etmedim :D )

prov3 çok iyi olmuş. dün kurdum gayet iyi. Oyun için prov3 tercih edilebilir.

• Like 1

ygtyksl123, 19 saat önce yazdı:

eğer eski versiyonlar elinizde varsa alternatif olarak v2.5 gibi gerçekten mükemmel yazılımları da alternatif olarak paylaşırsan seviniriz üstad gerçekten çok iyi yazılımlardı alışkanlıktan vazgeçemiyorum aradımıda bulamıyorum :D

Hangi yazılımlardan söz ediyorsunuz?

istatistik, 15 saat önce yazdı:

prov3 çok iyi olmuş. dün kurdum gayet iyi. Oyun için prov3 tercih edilebilir.

Teşekkürler.

Merhaba Win 10 pro V3 yükledim herşey çok güzel ama posta uygulamasını açamıyorum tıklayınca açılır gibi olup gidiyor nedendir acaba. Herhangi bir çözümü varmıdır.

eXtrmE_sPoRtS, 3 saat önce yazdı:

Hangi yazılımlardan söz ediyorsunuz?

geçmişte yapmış olduğunuz extreme lite v2.5 sürümünden bahsediyorum gerçekten şahane bir sürümdü. eğer geçmişte yaptığınız bu sürüm elinizde varsa alternatif olarak konuya eklerseniz faydalı olur :)

ygtyksl123, 5 saat önce yazdı:

geçmişte yapmış olduğunuz extreme lite v2.5 sürümünden bahsediyorum gerçekten şahane bir sürümdü. eğer geçmişte yaptığınız bu sürüm elinizde varsa alternatif olarak konuya eklerseniz faydalı olur :)

Onda wifi ve birçok sorun vardı. Önceki yorumlarda görebilirsin zaten. Hangi programı istiyorsan linkini konuya ekleyebilirim veya yorum olarak. Extralar'da bir sürü araç var. İçlerinde yoksa ya konuya ya yoruma eklerim dediğim gibi.

selim6105, 7 saat önce yazdı:

Merhaba Win 10 pro V3 yükledim herşey çok güzel ama posta uygulamasını açamıyorum tıklayınca açılır gibi olup gidiyor nedendir acaba. Herhangi bir çözümü varmıdır.

E-posta uygulaması için microsoft hesabı gerekiyor diye biliyorum. Microsoft hesabına geçiş yapmayı deneyebilirsiniz.

pro v3ü kurdum bu neymiş kardeş böyle 7 dk da masaüstü hazır oldu :D Eline sağlık 

2 sorum olacaktı

1.bu başlatı değil de normal windows 10 başlatını kullanabilme imkanım var mı ?

2. kullanıcı adını kendi adım yapabilme şansım var mı? 

tekrardan eline sağlık

Bu sistemin birisini kurdum şöyle bir sorun var varsayılan programlardan mp3 oynatıcısını winamp yaptım. Ctrl + a basıp enter tuşuna bastığımda winamp açılıp şarkılar çalmıyor. hepsi seçili sağ tıkladığımda winamp seçeneğide yok. Tekli seçimde sorun yok . Yardımcı olursanız sevinirim..  Yardımcı olur musunuz ?

Edited by AliKaba

Bu sistemin birisini kurdum şöyle bir sorun var varsayılan programlardan mp3 oynatıcısını winamp yaptım. Ctrl + a basıp enter tuşuna bastığımda winamp açılıp şarkılar çalmıyor. hepsi seçili sağ tıkladığımda winamp seçeneğide yok. Tekli seçimde sorun yok . Yardımcı olursanız sevinirim..  tekrar attım çünkü bildirimi açmayı unutmuşum 😕

•