Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

STAN, 6 dakika önce yazdı:

Ltsc olunca daha mi alengirli oluyor

Gereksiz App'ler yok olarak geliyor normalde. Onun üstüne baya bir değişiklik yapıldı.

emeğine sağlık güzele benzior indiriyorum müşterilerin makinalarındada deniyecem 2 laptop birde benim masa üstünde deniyecem

eXtrmE_sPoRtS, 18 dakika önce yazdı:

Gereksiz App'ler yok olarak geliyor normalde. Onun üstüne baya bir değişiklik yapıldı.

Ltsa surum gibi?

Üstad, arkadaşın Laptop'a kurdum ekran kartında yada diğer driverlarda problem yok, şuanda ince ayarlarını yapıyorum, hiç bir hata ile karşılaşmadım, özellikle ram kullanımı düşük ve işlemcinin çalışması gayet yerinde, harika olmuş emeğine sağlık, tşk.ederim.

saygılarımla;

hasan835, 10 dakika önce yazdı:

Üstad, arkadaşın Laptop'a kurdum ekran kartında yada diğer driverlarda problem yok, şuanda ince ayarlarını yapıyorum, hiç bir hata ile karşılaşmadım, özellikle ram kullanımı düşük ve işlemcinin çalışması gayet yerinde, harika olmuş emeğine sağlık, tşk.ederim.

saygılarımla;

366727506_ezgif.com-resize(1).gif.fe46c2e75e71cb144d228b41ee684419.gif

Edited by eXtrmE_sPoRtS

C252neytAlacao287lu, 1 dakika önce yazdı:

Benim contex menü böyle olduğundan default istemiştim. yoksa çok kafam karışıyordu  ^^   güzel oldu bu sefer

Adsız.jpg

Sonradan siz eklemişsiniz onları herhalde normalde yok çünkü.

kmlnrikpc, 14 saat önce yazdı:

ben kuramadım eray ağlara bağlanmada sorun çıktı klavye ne yapsam basmadı gene döndüm ilk sürüme:)

V1 ltsc lite hataları vardı. Fakat bu V2 çoğu hata giderildi özellikle Ağ hataları. Önceki sürümü  kullandınız herhalde. Bu ltsc v1 lite ve v2 lite dışında Pro rs5 lite ve venom edition var dediğim gibi en güncel şu an için bu konudaki v2 lite ltsc sürümü. V1 ltsc lite sağlınız için önermem.

kardeşcaım ağa bağlanmadı güvenlik şifresini yazabilsem olacaktı ama klavye yazmadı ama ben arnavutum inadım inat çevrimdışı  drive paketi var onunla deneyeceğim sana bilgi veririm inşallah:)

kmlnrikpc, 5 dakika önce yazdı:

kardeşcaım ağa bağlanmadı güvenlik şifresini yazabilsem olacaktı ama klavye yazmadı ama ben arnavutum inadım inat çevrimdışı  drive paketi var onunla deneyeceğim sana bilgi veririm inşallah:)

Bilemiyorum açıkçası öyle bir hata ile karşılaşan olmadı. Bende de öyle bir hata falan vermedi. Belki klavye arızası vardır. Herşeyi de OS'dan bilmemek lazım :D

yok klavyede hata yok sadece ağa bağlanma güvenlik anahtarı var ya o rada çalışmadı klavye basmaadı harf ve sayıları kardeşim sıkıntı yok deniyorum şuan gene indirdim yazmasa çevrimdışı ağ bağlanmayla bağlanacağım deneyelim görelim beya :)

kmlnrikpc, 36 dakika önce yazdı:

yok klavyede hata yok sadece ağa bağlanma güvenlik anahtarı var ya o rada çalışmadı klavye basmaadı harf ve sayıları kardeşim sıkıntı yok deniyorum şuan gene indirdim yazmasa çevrimdışı ağ bağlanmayla bağlanacağım deneyelim görelim beya :)

Dediğiniz hatanın çözümü extra anlatımlarda var. Yeni sürüm yakında çıkacak 2.5 Dediğiniz hata ile Windows ayarlarındaki arama bölümü çalışmaması sorunu aynı nedenden dolayı oluyor. Şimdi hatırladım :D

Maalesef bende de aynı hata,ağ güvenlik anahtarını gireceğim fakat  klavye harf yada sayı basmıyor.Senin sistemi yükle kaldır yükle kaldır bilgisayar format manyağı oldu.😩

Not:Extra ayarlarda yazmama sorunuyla ilgili bir çözüm yok.

Edited by kocamanadam

kocamanadam, 1 saat önce yazdı:

Maalesef bende de aynı hata,ağ güvenlik anahtarını gireceğim fakat  klavye harf yada sayı basmıyor.Senin sistemi yükle kaldır yükle kaldır bilgisayar format manyağı oldu.😩

Not:Extra ayarlarda yazmama sorunuyla ilgili bir çözüm yok.

kmlnrikpc, 2 saat önce yazdı:

Tamadır 2.5 çıksın onuda kullanırız beya Allah başka zeval yani dert vermesin:)

Alıntı

Var;

Bu kayıt girdisini bilgisayarınıza girin;
http://drive.google.com/open?id=1P2afZKFzY5su7gp_iBoG7Gh7ooQ6752w
Daha sonra CMD'yi yönetici olarak açın ve şu kodları tek tek kopyalayıp yapıştırın;
REG EXPORT HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Schedule %TEMP%\Schedule.reg
REG ADD HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Schedule /F /V Start /T REG_DWORD /D 2
net start task scheduler
net start TermService
net start RpcSs
net start EventLog
C:\Windows\System32\LogFiles\WMI içindekileri silin.
En son olarak bilgisayarınızı yeniden başlatın. Kuvvetle ihtimâl sorununuz çözülmüştür.

Edited by eXtrmE_sPoRtS

kocamanadam, Şimdi yazdı:

Doğrusu yeniden kurup söylediklerinizi yapmaya korkuyorum.Yine hüsran olacağa benziyor.O yüzden artık kurmayacağım.Teşekkürler.

C252neytAlacao287lu, 28.12.2018 - 16:44 yazdı:

Bakalım DDU ile kaldırdım reg kaydını girdim cmd satirlarını girdim tekrar deniyorum bakalım

Ekran Alıntısı.PNG

Yüklendi :) miss

Ekran Alıntısı.PNG

eXtrmE_sPoRtS, 3 saat önce yazdı:

2.5 sürümü hazır. Testleri yarın yapacağım. Sorun olmazsa yüklerim.

Hocam öncelikle sistem çok güzel, tebrik ederim. Fakat yukarıda arkadaşın da belirttiği gibi wifi şifresi girmek istenildiğinde yazı yazamıyoruz. Ayarlar kısmında da arama yaparken  klavye çalışmamaktadır, tahminimce ikisi aynı sıkıntı oluyor zaten. Ekran kartı için de sıkıntı çektim fakat anlattığınız şekilde çözdüm. Performans açısından bilgisayarın açılış (Windows logosu ve altındaki dönen yuvarlağın olduğu aşama) hızı biraz yavaş geldi fakat masaüstünü gördüğü anda hızından çok memnunum. Sağalttaki tarih kısmı için bir önerim olacak, alta tarih kısmında görev çubuğu simgelerini küçülttüğümüz zaman saat dakika ve saniye görünüyor ya saniye kalksın ya da diğer görünüm gibi altta tarih te olsun. Bir de ctrl ye bastığımızda dokunmatik gibi algılayıp yuvarlak çıkıyor, onu da kaldırabilirseniz tadından yenmez zaten. Deneyimlerimi kısa bir kullanımla aktarmaya çalıştım. Belki benim beceriksizliklerimden kaynaklanıyordur fakat gördüklerim bu yönde. Teşekkür ederim

hala ilk sürümdeyim ağ bağlantısı güvenlik anahtarını klavye basmamıştı giremeyince döndüm açıkça yordu beni beya bakalım bu dediğin nasıl?