Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

bektor, Bir saat önce yazdı:

önelikle emeğe saygı gösteriyorum 

sistemi kurdum en üstteki pro  venom 64 bit olanı cihazımda sanal makine olmamasına rağmen bi hata aldım

yaşadığım sorun online oyunları yüklediğimde çalıştıramıyorum karşılaştığım problem

sorry this application cannot run under a virtual machine

her yolu denedim yüklü gelen virutal clone  ve wvare toolu silmeme rağmen bu problemi çözemedim acağip derecede moral bozucu

Sanal makine'de fazla oyun çalıştıramazsınız bu sorunun nedeni ben yada sanal makine programı değil. Bunun nedeni windows'tur. Güvenlik amacıyla farklı iki ip'den tek makine'de oyun gibi yazılımları çalışmıyor diye biliyorum. Normal sistem kurulumunda öyle bir sorunla karşılaşmadım.

akillialtay1995, 22 saat önce yazdı:

@eXtrmE_sPoRtS hocam senin windows 7 çalışmanı kurduktan sonra yeniden başlatınca Windows Başlatılıyor ekranı gelince yeniden başlıyor bu sorun sence neden olmuş olabilir çözümü var mı varsa çözümü nasıldır hatta windows başlatılıyor ekranı gelmeden önce windowsu normal olarak başlat seçeneği geliyor

O sorunu farklı bir sanal makineye kurunca bende gördüm yakında yeni sürüm çıkacak Windows 7 ve Ltsc için hatasız olarak.

Please login or register to see this link. , öncelikle klavyen dert görmesin

LTSC versiyondaki bir iki hatayı bildirmek istiyorum, laptoptan wireless ağa kesinlikle bağlanamadım. Acer e5 573g

Sistem özelliklerindeki sistem geri yüklemeyi tıklayınca birşey açılmıyor,  sanırım silindi?

Birde keşke tamamen katılımsız yapmayaydın. Kullanıcı adını vs bize bıraksaydın.

İyi çalışmalr

amd_turkey, 14 dakika önce yazdı:

Please login or register to see this link. , öncelikle klavyen dert görmesin

LTSC versiyondaki bir iki hatayı bildirmek istiyorum, laptoptan wireless ağa kesinlikle bağlanamadım. Acer e5 573g

Sistem özelliklerindeki sistem geri yüklemeyi tıklayınca birşey açılmıyor,  sanırım silindi?

Birde keşke tamamen katılımsız yapmayaydın. Kullanıcı adını vs bize bıraksaydın.

İyi çalışmalr

O wifi sorununun çözümünü daha önceki yorumlara bakarak gidermeniz mümkün. Sistem geri yükleme silindi uygulanan değişikliklerde de yazıyor zaten. Her şeyin hazır gelmesi bence ve herkes için daha iyi bence. Gereksiz ekranlarla karşılaşmıyorsunuz. LTSC final'ın v2 sürümü gelebilir. Çeviri işleri bitti yarın gibi çeviri paylaşılabilir. (Shadow ot the tomb raider) Oyun oynamıyorsanız buna aldırmazsınız zaten. Google'a yazıp seçkin diye site var oradan indirebilirsiniz çıkınca. Yorumlarınız için teşekkürler.

Konudaki Windows 7 sürümünde çeşitli hatalara rastlandığı için silinmiştir. Windows 7 v2 sorunsuz sürümü yakında konuya eklenecektir.

• Thanks 1

akillialtay1995, 8 dakika önce yazdı:

@eXtrmE_sPoRtS hocam 7 ne durumda

Bu sefer herşey katılımsız olarak gelmeyebilir. Yâni kullanıcı oluşturma ekranını görebilirsiniz. Ama sorunsuz olması için her şeyi yapıyorum.

eXtrmE_sPoRtS, Bir saat önce yazdı:

Bu sefer herşey katılımsız olarak gelmeyebilir. Yâni kullanıcı oluşturma ekranını görebilirsiniz. Ama sorunsuz olması için her şeyi yapıyorum.

bana kalırsa her şeyi  olabildiğince katılımsız olması daha iyi. ltsc finali çok sevdim mesela, kurulum hem hızlı hem de direkt masaüstü karşılıyor. çok iyiydi bu.

<W10 LTSC > Farklı bir kablosuz sorunu oldu yaptığım kurulumda,

Kablosuzuma diğer arkadaşlardaki gibi şifre girmede sorun yok, şifreyi giriyorum, 1 saniye kadar bağlanıyor görünüyor, ardından hiçbir hata vermeden listeye geri dönüyor, bağlanmıyor ,

format öncesi sürücümü yükleyip denedim, gene aynı, ağda sıkıntı yok telefon falan bağlı,  bulamadım yolunu, bi yardım lütfen

onun dışında ellerine sağlık, sistem güzel çalışıyor, akıcı.

wireless chip modeli ; Intel(R) Centrino(R) Advanced-N 6235

KHEDIRA, 4 saat önce yazdı:

bana kalırsa her şeyi  olabildiğince katılımsız olması daha iyi. ltsc finali çok sevdim mesela, kurulum hem hızlı hem de direkt masaüstü karşılıyor. çok iyiydi bu.

Sıkıntısız çalışırsa öyle olacak.

termodinamic, Bir saat önce yazdı:

<W10 LTSC > Farklı bir kablosuz sorunu oldu yaptığım kurulumda,

Kablosuzuma diğer arkadaşlardaki gibi şifre girmede sorun yok, şifreyi giriyorum, 1 saniye kadar bağlanıyor görünüyor, ardından hiçbir hata vermeden listeye geri dönüyor, bağlanmıyor ,

format öncesi sürücümü yükleyip denedim, gene aynı, ağda sıkıntı yok telefon falan bağlı,  bulamadım yolunu, bi yardım lütfen

onun dışında ellerine sağlık, sistem güzel çalışıyor, akıcı.

wireless chip modeli ; Intel(R) Centrino(R) Advanced-N 6235

Sıkıntısız sürümler için çalışılıyor.

Hocam, yukardaki Wifi bağlanma sorunum hakkında güncelleme paylaşayım,

Ayarlar >Ağ ve internet >Wifi >Bilinen Ağları Yönet >Yeni Ağ Ekle   yoluyla wpa türünü, ağ ismini elle girince ağa bağlanabildim.

ayarlar wifi içindeki "kullanılabilir ağları yönet" butonu basılabiliyor ama çalışmıyor olduğunu farkettim bu arada,

her yeni bağlanılacak ağ için yukardaki yöntemi uygulamak gerekiyor, sen yeni sürümü yapana kadar idare edecğiz böyle...

umarım verdiğim bilgiyle sorunu tespit eder ve çözersin

• Thanks 1