Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

C252neytAlacao287lu, Şimdi yazdı:

felaket tellalı olarak elimde usb bekliyorum :))

Wifi sorunu ve dediğin sorunların neredeyse tamamı çözüldü. Sanal makinede test ettim. Şimdi de kendi makinemden yazıyorum aynı sistem kurulu. Detaylar değişikliklerde mevcut.

Bazı formlarda tablet modu kalkınca mic ve Bluetooth da bozulmalar olduğu söyleniyor ...

test edersen yayınlamadan iyi olur...

34ero, 2 dakika önce yazdı:

Bazı formlarda tablet modu kalkınca mic ve Bluetooth da bozulmalar olduğu söyleniyor ...

test edersen yayınlamadan iyi olur...

Tablet modu o yüzden tam anlamıyla kaldırılmadı. Gpedit'den devre dışı bırakıldı sadece o yüzden sıkıntı olacağını sanmam.

ben htekrar verdiğin ilk sürüme döndüm güncellemesi açık daha detaylı bence bana daha stabil geldi kardeşim..

kmlnrikpc, 1 dakika önce yazdı:

ben htekrar verdiğin ilk sürüme döndüm güncellemesi açık daha detaylı bence bana daha stabil geldi kardeşim..

Bunda da güncellemeler açık.

C252neytAlacao287lu, 1 dakika önce yazdı:

bir ricam olacak şu sag clikteki default bıraksan ? 

mesela yeni dediğinde powershell geliyor. bence default kalsa çok çok çok daha iyi olacak 

Yapılan değişikliklerde yazdım onu zaten. Dediğin gibi varsayılan olarak geliyor. Sadece Winrar yüklü olduğu için Winrar'ınki var.

Edited by eXtrmE_sPoRtS

ne bileyim ustalar güncel tutunuz diyorlar ilk çalışman kokteylsiz bence ama canavar gibi kokteylle turbobitte sıkıntı yşadım isimle ilgili ve idm seçeneksiz direk indiriyordu kokteylsiz canavar ama bana göre tabi:)

kmlnrikpc, 2 dakika önce yazdı:

ne bileyim ustalar güncel tutunuz diyorlar ilk çalışman kokteylsiz bence ama canavar gibi kokteylle turbobitte sıkıntı yşadım isimle ilgili ve idm seçeneksiz direk indiriyordu kokteylsiz canavar ama bana göre tabi:)

Bunda da kokteyl yok. Yapılan değişiklikler içinde yazıyor detaylıca. Orada yazılmayanlar da var. Hepsini tek tek kontrol ettim. Sistemle uyumlu olmayan eski reg kayıtları eklemedim. Güncelleme çıkınca yükleyebilirsiniz. Dediğim gibi arkplanda otomatik yapma olayı kapalı sadece. Ayarlardan siz güncelleyebilirsiniz eğer yeni güncelleme var ise.

Edited by eXtrmE_sPoRtS

eray kardeşim ne bileyim biz ihtiyarlar eskiler yani:)ilk göz ağrısına özen gösteririz ben bu son yaptığını denemedim az yorumları okuyayım ama ilk çalışman sıkıntısız beya:)

kmlnrikpc, 3 dakika önce yazdı:

eray kardeşim ne bileyim biz ihtiyarlar eskiler yani:)ilk göz ağrısına özen gösteririz ben bu son yaptığını denemedim az yorumları okuyayım ama ilk çalışman sıkıntısız beya:)

Daha konuya yüklenmedi zaten. V1 olanı diyorsanız eğer onda hatalar vardı denememeniz daha iyi olmuş bence. Yarın gelir linkler.

kmlnrikpc, 5 dakika önce yazdı:

şuan venom tema ile ilk çalışmanı kullanıyorum hata görmedim desem yeridir..

İllâ yenisini yüklemek zorunda değilsiniz. Tercih sizin.

• Thanks 1

bu canavar gibi şimdilik tabiki yenisi hakkında yorumlarıda okuyacağım belki bundanda canava monster çıkabilir :)onuda indiririm kardeşim zaman bol öüm sağlık bozulması olmazsa buralardayım beya:)

• Like 1

Üstad, emeğine sağlık, uygulanan değişiklikleri okudum bundan daha iyisi şam'da kayısı, alternatif link olursa, indirip denemek isterim sonucunuda yazarım.

saygılarımla;

• Like 1

hasan835, 14 dakika önce yazdı:

Üstad, emeğine sağlık, uygulanan değişiklikleri okudum bundan daha iyisi şam'da kayısı, alternatif link olursa, indirip denemek isterim sonucunuda yazarım.

saygılarımla;

Alternatif linkler konuya eklendi.

• Thanks 1

C252neytAlacao287lu, 48 dakika önce yazdı:

Hadi bakalım az kaldı

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Nvidia hatası alırsanız veya Ayarlardaki arama bölümü çalışmaz ise Extra Anlatımlardaki çözümleri deneyebilirsiniz.

eXtrmE_sPoRtS, 7 dakika önce yazdı:

Sorunu çözdüğüne sevindim. Bu tür sorunları dediğim gibi Extra anlatımlardan yararlanarak çözebilirsiniz. [v2.5 çıkana kadar. Onda bütün sorunlar ortadan kalkmış olacak inşallah.]

Şuana kadar her şeyimi kurdum.  Herhangi bir problem ile karşılaşmadım. şu Casplocuk ve Numlock unda ötmesini bulabilirsem  canavar canavar :)

C252neytAlacao287lu, 11 dakika önce yazdı:

Şuana kadar her şeyimi kurdum.  Herhangi bir problem ile karşılaşmadım. şu Casplocuk ve Numlock unda ötmesini bulabilirsem  canavar canavar :)

Ayarlar>Erişim Kolaylığı>Klavye>Caps lock her bastağında ses çalın diye bir ayar var onu devre dışı bırakırsan düzelir.

Edited by eXtrmE_sPoRtS