Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

Geçen seneki kokteyl edition kullananlardanım.

Sistemi eleştirenler  olunca forum  ahalisine esip gürlemişti,  defalarca kez yasak olduğu belirtilmesine rağmen,  kendi blog/sitesinin yöneticilerinden izin almadan link atmış, uyran adminlere bile saygısızlık yapmıştı. Sonrada "konu çöpe taşınsın" dedi ve  kendini uzaklaştırdı.

Bu eleştirilerimi sistemden bağımsız yazıyorum. Daha internet alemi dutlukken , bu güzide site, ülkeye "modifiye" sistem kavramını getirmiş yerdir.

Yav herşeyi geç pert astala vista sürünürken , "sağlıkçı salih" abimiz çıkmış ,Vista' yı resmen küllerinden doğurmuştu. Bunu abartmıyorum.

Bu atölyeden çıkan  nice usta kendi sitelerini açtı, veya farklı işlerde yürüdü.

Haybeye sallamıyorum, 2000 yılından beri internetin içindeyim. Zaten kullanıcı adımı aratırsan yüzlerce siteye 2004-2018 kayıtlarımı görürsün.

Burdan ve birkaç site hariç , ne yaparsan yap inan umrumda olmaz.  Ama Tnctr.com' dil uzatırsan tepkimi ortaya koyarım. Ben bu seviyeye geldiysem bunda Tnctr.com' da ustaların emeği vardır.

Allah(c.c) hepsinden razı olsun.

Geçmiş geçmişte kaldı, yeni sayfa aç ve bu başarılı insanların tecrubelerinden yararlan, eminim sana çok şey katacaklar ve sistemini daha da ileriye taşıyacak bilgiler edineceksin.

Sistemini kısa sürede deneyip görüşlerimi bildirirm

Edited by kacaksevgilim
  • Like 4

asrbvf, 22 saat önce yazdı:

Please login or register to see this link.

false positive

pusattardu, 18 saat önce yazdı:

siteden indirdipim koktely i çalıştırıp neyi sileceğim anlamadım

exporteri sil beceremiyorsan. kokteyli ayrıca indir sistemi kurdukdan sonra çalıştır.

seven232, 20 saat önce yazdı:

Sistemi indirip kurdum Gayet güzel,Birkaç hata için sorularım olacak.Cevaplarsanız sevinirim.        1)Startback kurunca sistem çöktü.2)NET.3.5 aktif değil 3)En önemlisi metin ve yazı boyutunu düzenleme servisi yok.Cevaplarınız için teşekkürler.                                                                                                                           

1) startisback'i ben ayrı vermedim nerden indirip kurduysan oraya sor. 2) setupcomplete.cmd ile oynamış olabilirsin. sistem dosyalarıya oynama 3) bileşen eklenip çıkartılmadı ne varsa orda vardır.

kacaksevgilim, 18 saat önce yazdı:

Geçen seneki kokteyl edition kullananlardanım.

Sistemi eleştirenler  olunca forum  ahalisine esip gürlemişti,  defalarca kez yasak olduğu belirtilmesine rağmen,  kendi blog/sitesinin yöneticilerinden izin almadan link atmış, uyran adminlere bile saygısızlık yapmıştı. Sonrada "konu çöpe taşınsın" dedi ve  kendini uzaklaştırdı.

Bu eleştirilerimi sistemden bağımsız yazıyorum. Daha internet alemi dutlukken , bu güzide site, ülkeye "modifiye" sistem kavramını getirmiş yerdir.

Yav herşeyi geç pert astala vista sürünürken , "sağlıkçı salih" abimiz çıkmış ,Vista' yı resmen küllerinden doğurmuştu. Bunu abartmıyorum.

Bu atölyeden çıkan  nice usta kendi sitelerini açtı, veya farklı işlerde yürüdü.

Haybeye sallamıyorum, 2000 yılından beri internetin içindeyim. Zaten kullanıcı adımı aratırsan yüzlerce siteye 2004-2018 kayıtlarımı görürsün.

Burdan ve birkaç site hariç , ne yaparsan yap inan umrumda olmaz.  Ama Tnctr.com' dil uzatırsan tepkimi ortaya koyarım. Ben bu seviyeye geldiysem bunda Tnctr.com' da ustaların emeği vardır.

Allah(c.c) hepsinden razı olsun.

Geçmiş geçmişte kaldı, yeni sayfa aç ve bu başarılı insanların tecrubelerinden yararlan, eminim sana çok şey katacaklar ve sistemini daha da ileriye taşıyacak bilgiler edineceksin.

Sistemini kısa sürede deneyip görüşlerimi bildirirm

Konu dışı yorum yapmamanız gerektiğini söylemiştim, moderatörlerden ricam yorumunuzun silinmesidir. derdi olan, laf söylemek isteyen şakşakçılarıyla beraber özel mesaj atarak ulaşabilirler.

eleştirenlere esip gürlemedim sürekli beğenmeyen çıkıyor ben sataşanlara laf söyledim. kendileride farkındaydı yaptıkları saygısızlığın. saygılı yorum yazana sesimi çıkartmadım. ve bu mecrada en iyi olma gayem yok, kendime yaptığım sistemi paylaşıyorum. kaliteli insanların paylaşımlarındanda öğrenebileceklerimi öğreniyorum.

siz sistemlere oha teması süper, aman tanrım servisler çok az ve çok az ram tüketiyo gözüyle bakıp vistayı allah yaptılar çok iyi adamlar herşeyi biliyorlar helal olsun onlardan gözüyle bakabilirsiniz. gerçekten iyi işler başaranlarda olabilir. ama banane kardeşim. banane ya. ben işin teknik kısmına, kodlama kısmına bakıyorum. görünenin altında yatan önemli benim için. herkesin sistemi her updatede çökerken benimkilerin çökmemesinin bazı sebepleri var. onlar tema eklesin servis kapatsın silsin. temayla uğramamamım sebebi daha önemli şeyler olmasıdır uğraşılacak. o yüzden onuda bu forumdan almak yerine başka yerlerden almayı tercih ederim. kimseyede forumda ne yorum atıyorum ne ö.m atıyorum ilgim alakam yok. herkes kendi fikrini ya kendine saklasın yada ö.m atsın bıktım artık iyi kötü konu dışı konuşmalarınızdan. istemiyorum hiçkimseden konu dışı birşey görmek. kimseyide tanımak istemiyorum. hobi olarak meslek dışında yaptığım birşey bu hayrına paylaşıyorum ne çekemediler ya. herkes 7/24 konu içine işine gelen yourm olunca beğeniyor anında. ne kadar çirkin davranışlar bunlar ya. yazmayın kardeşim yazmayın istemiyorum. 1 sene önceden gelip buraya laf taşıayamazsınız buna hakkınız yok. rahat bırakın konuyu.

bu konu sadece sistemle ilgili görüşlerinizle ilgili açıldı ve öyle olmak ZORUNDA.

Edited by EgeGrkn

Kardeşim senin amacın nedir?

İstediğim konuyu eleştirebilirim .Ben neyi anlatıyorum sen neyi anlıyorsun.

Sadece bir daha yaptığın hataları tekrarlamaman gerektiğini söyledim.  Neyine çekemiyecem arkadaşım senin yaptığın sistemi  ?. Tuaf tuaf konuşup adımı çıldırtma.

Xp döneminden beri bende modifiye sistem yapar,  kendi çevrem ve bilgisayarımda kullanırım. Burdaki insanlara hala hakaret ediyorsun

Emeğien sağlık ama tavırların hoş değil

Madem bu kad dar şikayetçisin burdan, kendi sitende  paylaşımda bulunmaya devam et.

mesaj ayrıca rapor edildi.

Edited by kacaksevgilim

kacaksevgilim, 15 dakika önce yazdı:

Kardeşim senin amacın nedir?

İstediğim konuyu eleştirebilirim .Ben neyi anlatıyorum sen neyi anlıyorsun.

Sadece bir daha yaptığın hataları tekrarlamaman gerektiğini söyledim.  Neyine çekemiyecem arkadaşım senin yaptığın sistemin ?. Tuaf tuaf konuşup adımı çıldırtma.

Xp döneminden beri bende modifiye sistem yapar,  kendi çevrem ve bilgisayarımda kullanırım. Burdaki insanlara hala hakaret ediyorsun

Madem bu kad dar şikayetçisin burdan, kendi sitende  paylaşımda bulunmaya devam et.

mesaj ayrıca rapor edildi.

evet konuyu sonuna kadar eleştirebilirsiniz. isterseniz sistemin her noktasına laf edin. hiç sorun değil.

yaptığım hata olur olmaz sizi ilgilendirmez, yeri burası değil, burada eleştiri yapamazsınız konu dışında. özel mesaj at öyle yap eleştirini.  Konu dışı yorumlarınızı özel mesajla yazınız.  diye her yerde defalarca belirttim anlayışlı olun.

Siteden paylaşımlardan veya konulardan şikayetçi değilim. insanlardan şikayetçiyim. o şikayetide kendime saklayıp kimseye birşey demiyorum. Ayrıca "Sonrada "konu çöpe taşınsın" dedi ve  kendini uzaklaştırdı."  lafınıda ben etmedim. konu aynı böyle sizlerin manipülasyonları sebebiyle provakasyonlarınız sonucu kapatıldı. Benim yüzümden değil sizlerin sayesinde.  Suçu günahı olmayan insanlar mahrum kaldı konudan. o sebeple tekrar açtım. o yüzden KONU DIŞI KONUŞMAYIN. mesajımı rapor edin sorun bende değil ben ana konuya bile uyarımı yaptım. konu dışı konuşmaya hakkınız yok konuyu saptırmayın. yazmayın.

"Burdaki insanlara hala hakaret ediyorsun" kimseye ağzımı açmıyorum tek kelime laf etmiyorum. sizler gelip konu dışı yorum yapıyorsunuz. lütfen yazmayınız.

Edited by EgeGrkn

başkan sistem çok güzel

fakat açılırken bootloop oluyo kapatıp tekrar açınca anca açılıyor

her açılışta yapıyor bunu

bunu bi tek bende yapıyor sanırım ama nerede hata yaptım acaba bilmiyorum

dediklerine harfiyen uyarak kokteyl uyguladım

düzeltme 3 gün ardarda yaptı ama artık yapmıyor sorun kalktı sistem on numara 5 yıldız

Edited by mkrts

arkadaşım çalışman için teşekkür ederim kokteyl programını takip ettim bir ara direk sonuç odaklı kodlara çalışıyorsun belli eline emeğine en önemlisi zaman harcadığın için teşekkür ederim fakat senden bir ricam olacak başka link yok mu acaba?yada alternatif bir link olursa sevinirim teşekkürler

ben mersinde teknik servis ustasıyım hep laptoplara hemde gelen masa üstü kasalara 32 bitleride 64 w10ları yani hepsine kurdum suana kadar en az 25 makinaya kurdum eski sürümünüde en az 50 makinaya kurdum kurdugum katılımsız programlar harici hiçbiri sorun çıkarmadı onlarıda zaten program ekle kaldırdan kaldırıp güncelledim suan bile w10 x64den yazıorum ellerine sağlık üstat gerçekten harika iş çıkarmışsın yeni projelerini beklioruz ben bu tnctrden sadece easm murat ile senin sistemlerini gönül rahatlıgıyla kurdum o suan işlerinden dolayı sistemlerini güncellemior ama seninkiler ilaç oldu herşey için sağol kardeşim hatta ve hatta acronis ünüversal restore seçeneği ile 32 ve 64 bit w10 ları ayarladım gelen müsterilere kurup gönderiorum ege kardeşim bu tnctrde bir iş başardıysan eleştirenler çok olur  Biraz uzun oldu ama sessiz kalamadım bunuda paylaş

• Like 1

ben senin yaptığın bu sistemleri geçen yıldan beri kullanıyorum .hatırlarsan sadece xp ile çalışan  hp compaq mini ye yüklemiştim geçen yıl halen fırtına gibi .sisteme laf eden indirmesin kardeşim.sistemleriniz uyumu değilse  adam naapsın.emegine sağlık  kardeş.

• Like 2

win7 kokteyl sıkınsıtızdı nispeten.fakat 10da farklı sorunlar çıkmaya başladı..3 makinaya kurdum..farklı farklı şeyler olmaya başladı..

Sanaldan kurup denedim sistemi. Çok fazla bug var sistemde, ne güncellemeler alınıyor, ne sistemin adı değişiyor, logon ekranında donup kalıyor, tam şifre girecekken logon ekranı kapanıyor.

Daha sorunları saymakla bitmez, kısacası sistem sorunlar üzerine kurulmuş gibi. Orijinal windows 10'da bu kadar bug yok.

Microsoft Edge kaldırılmış, Internet Explorer bırakılmış. Madem Microsoft Edge i kaldırdın. Neden Chrome veya Mozilla yükleyemedin? Neyse kısacası sistemde sorun üstüne sorun, böyle bir sisteme hiç gerek yok, yükledim baktım.

Gerçekten tam anlamıyla çöp, iyi ki sanaldan kurup denemişim sistemi, bir daha yanından bile geçmem. Kullanmıyorum, kullanmayacağım.

En çokta garip gelen şey kokteyl tools içerisinde info text dosyasının en altına yazmış olduğun maddeler, o yasaktır, bu yasaktır.  Bu kaçıncı seviye kardeş hahahahaha

Bu arada son birşey daha söylemek istiyorum, tavırların çok yanlış. Burada herkes eleştiri yapabilir ister sistemle ilgili veyahut başka bir konu ile ilgili, ayrıca bu seni hiç ilgilendirmez. Mesela bak bende eleştiri yaptım, eleştiri yapmam seni hiç ilgilendirmez.

Ayrıca madem eleştiriye açık değilsin, burada paylaşım yapma. Yani seni burada bağlayan yok. Kendi blogunda paylaşım yapabilirsin, benden sana tavsiye..

• Haha 2

anil güleryüz kardeşim bence senin üslübun yanlış adam bir emek verip yapmış sen beğenmemeiş olabilirsin bugün dasha 2 tane laptopa kurdum dell i5 4b ram 1 gb ekrankartlı 4 nesil bir makinaya 64 bit windows 10 3 gb ramli bir lenovo core 2 bir makinaya ise 32 windows 10 kurdum hatta 64 işletim sistemindede 3 gb ram core 2 masa üstü makinadanda yazıorum bence senin makinan çöp olmuş adam emek vermiş sizde yediremiorsunuz kendinize kullanma ozaman sistemi kardeşim saçma sapan yorumlar yazıp adamla boşuna tartışmayın benimn gibi onlarca adam kurmuş yeter bence siz başka arkaDAŞLARIN sistemlerini kullanın

• Like 3

Hocam defenderi kaldırdınızmı/sildinizmi sistemden? yoksa açık olarakmı geliyor.

nuri6633, 28.11.2018 - 18:12 yazdı:

anil güleryüz kardeşim bence senin üslübun yanlış adam bir emek verip yapmış sen beğenmemeiş olabilirsin bugün dasha 2 tane laptopa kurdum dell i5 4b ram 1 gb ekrankartlı 4 nesil bir makinaya 64 bit windows 10 3 gb ramli bir lenovo core 2 bir makinaya ise 32 windows 10 kurdum hatta 64 işletim sistemindede 3 gb ram core 2 masa üstü makinadanda yazıorum bence senin makinan çöp olmuş adam emek vermiş sizde yediremiorsunuz kendinize kullanma ozaman sistemi kardeşim saçma sapan yorumlar yazıp adamla boşuna tartışmayın benimn gibi onlarca adam kurmuş yeter bence siz başka arkaDAŞLARIN sistemlerini kullanın

Bana makinem çöp diyor, 8.nesil i7 işlemcili, 16 gb ddr4 ram, 256 gb m2 ssd, gtx 1060 olan cihaza yükledim. Orijinal windows 10 daha stabil çalışıyor makinemde, arkadaşın yapmış olduğu emeğine birşey demedim. Sadece gereksiz olduğu için çöp dedim, ve çok fazla sistemde bug olduğunu söyledim. Sanaldan kurup denedim, çünkü orijinal sistemimi bozmak gibi bir niyetim yok. Bootloop da takılı kalıyor sistem, ve daha birçok sorun var sistemde, sanki bir program yüklesen hemen windows çökecekmiş gibi bir his uyandırdı bende, ve neredeyse gerekli olabilecek bütün hizmetler kapatılmış. Yani işin özüne gelecek olursam isteyen istediği gibi kullansın. Benim asla kullanmayacağım bir sistem. İyi akşamlar

Edited by anilguleryuz
  • Haha 4

kocamanadam, 7 dakika önce yazdı:

Madem sistemde hata alıyorsunuz o zaman normal windowsa kokteyl yükleyin ve farkı görün.🕶️

Orijinal sistemi bozmaya hiç gerek yok. Bir problem olacak, hadi tekrar format at hiç uğraşamam. Xp de kaldı öyle şeyler.  Az vistainsprat, tncxp kullanmadım. 

• Confused 2

anılgüleryüz kardeşim senin makinan ne olursa olsun böyle bir tavrın için yazdım ben senin makina 1 tane ben 5o makinaya yakın kurdum suanda bile masa üstü bir makinadan yazıorum i3 4gb ram 2gb ekran kartlı sorun yok bence senin sorunun kendinle ve kafandaki çekememezlik duygusuyla ilğili sen bir sistem yapta biz kullanalım adam emek verip bir çok bilgisini tecrubesini bir araya getirmiş gereksiz servisleri kapatıorsa açmak içinde regedit dosyası vermiş konuyu incelemeden yalan yanlış seyler yazma kur sistemi kurarkende canlı makinada videosunu komple çek ve sonuna kada izleyecem makinan isterse monster 15 binliralık makina olsun bence sen ve senin bilgisayrın çöp olmuş kardeşim konuya artık yazı yazma adam seninle polemiğe girip konu kapanmasın sonucunda bu sistemlerden istifade yararlanacak kişilerde mahrum kalmasın suan kurulu sistemden yazıorum bugun akşama kadar deniyip müşteriye teslim edecem allaha emanet artık cvb dahi yazmam

anilguleryuz, 14 saat önce yazdı:

Bana makinem çöp diyor, 8.nesil i7 işlemcili, 32 gb ddr4 ram, 256 gb m2 ssd, gtx 1070 olan cihaza yükledim. Orijinal windows 10 daha stabil çalışıyor makinemde, arkadaşın yapmış olduğu emeğine birşey demedim. Sadece gereksiz olduğu için çöp dedim, ve çok fazla sistemde bug olduğunu söyledim. Sanaldan kurup denedim, çünkü orijinal sistemimi bozmak gibi bir niyetim yok. Bootloop da takılı kalıyor sistem, ve daha birçok sorun var sistemde, sanki bir program yüklesen hemen windows çökecekmiş gibi bir his uyandırdı bende, ve neredeyse gerekli olabilecek bütün hizmetler kapatılmış. Yani işin özüne gelecek olursam isteyen istediği gibi kullansın. Benim asla kullanmayacağım bir sistem. İyi akşamlar

senin makinan böyleyse jet olması lazım normal windows 10 göre biz senin yazdığın makinaların torunlarına yüklüoruz 4 nesil normal 320--500 harddiske 1gb ekran kartlı ve 4gb ram--3gb - makinalara uçuyor makinalar istersen forjest ustanın regeditler için yazdıklarına bak bence swenin makinan bu özellikte bir makina değil boşuna yalan yanlış seyler yazıp adamı sıkmaa

• Like 1

Evet indirmek istemeyen yada beğenmeyen buraya yazı yazıp egosunu tatmin etmesin.Diğerlerine kötü bir örnek teşkil etmesin ve ustayı da küstürmesin.

• Like 1

anilguleryuz, 28.11.2018 - 02:48 yazdı:

Sanaldan kurup denedim sistemi. Çok fazla bug var sistemde, ne güncellemeler alınıyor, ne sistemin adı değişiyor, logon ekranında donup kalıyor, tam şifre girecekken logon ekranı kapanıyor.

Daha sorunları saymakla bitmez, kısacası sistem sorunlar üzerine kurulmuş gibi. Orijinal windows 10'da bu kadar bug yok.

Microsoft Edge kaldırılmış, Internet Explorer bırakılmış. Madem Microsoft Edge i kaldırdın. Neden Chrome veya Mozilla yükleyemedin? Neyse kısacası sistemde sorun üstüne sorun, böyle bir sisteme hiç gerek yok, yükledim baktım.

Gerçekten tam anlamıyla çöp, iyi ki sanaldan kurup denemişim sistemi, bir daha yanından bile geçmem. Kullanmıyorum, kullanmayacağım.

En çokta garip gelen şey kokteyl tools içerisinde info text dosyasının en altına yazmış olduğun maddeler, o yasaktır, bu yasaktır.  Bu kaçıncı seviye kardeş hahahahaha

Bu arada son birşey daha söylemek istiyorum, tavırların çok yanlış. Burada herkes eleştiri yapabilir ister sistemle ilgili veyahut başka bir konu ile ilgili, ayrıca bu seni hiç ilgilendirmez. Mesela bak bende eleştiri yaptım, eleştiri yapmam seni hiç ilgilendirmez.

Ayrıca madem eleştiriye açık değilsin, burada paylaşım yapma. Yani seni burada bağlayan yok. Kendi blogunda paylaşım yapabilirsin, benden sana tavsiye..

*Hocam  sistemde sadece 1 bug vardı oda telefon app'i ile ilgili. (bugda değildi kapatmıştım) perşembe akşamı gibi sistemleri güncelliyorum, Onuda geri açtım. Başkada bir sorun yok. Olsa bunca insandada olurdu. Siz 1 kişisiniz sorunu kendinizde aramalısınız. Lütfen yanlış anlamayında bir yerde bir yanlışlık olmuştur. Belki iso tam inmedi.

*Sistemin adı değişiyor sen microsoft hesbıyla giriş yapmış olabilirmisin? Şifre girecekken login ekranı falan kapanmıyor kimsede.  Birde o saymakla bitmeyen bugların varya sen heralde kurulum bitmeden usbyi çektin veya kurulum bir şekilde hatalı sonuçlandı. Sistemleri virtualbox'un son sürümünde denermisin benim gibi. Buglar var dediğiniz o "bug" ları açıklarsanız eminim bug olmadığını veya neyi yanlış yaptığınızı söylerim.

*Edge kaldırmadım ltsc bu :) ltsc ne anlama geliyor ne var ne yok öğren lütfen hocam, yanlış düşünme. Chrome ve mozillada tabi ki yüklemedim adam belki opera istiyor sistemi neden kirleteyim dimi hocam? Altyapı dışında birşey kurmuyorum. 3. Parti yazılımlardanda bir kaçını kokteyl kuruyor.

*infonun en altında yazılan şeyler mahkeme durumunda üreticinin işine yarıyor :) Bana kaçıncı seviye demişsin ama sen bunu bile anlayamayacak seviyedesin sanırım. Benim tavırlarım yanlışsa, bana(tanımadığın birisine/birilerine) bunları yazan senin ki nasıl? İllaki küfür veya sert konuşma değil itham altında bırakmak daha kötü değilmi? Başkalarını etkilemek?

*Başkaları KONU DIŞI yorum yapamaz. ÇÜNKÜ YASAK. MODERATORLER BUNU BİN KERE SÖYLEDİ. FORUM KURALLARINDADA VAR. SEN VE DİĞER HERKES BUNLARI FORUMA GİRERKEN KABUL EDİYOR.

madem bu kadar beğenmedin sende bu konuya girip saatlerini vererek yorum yazıp herkese cevap verme :)

nuri6633, 19 saat önce yazdı:

boşver...

Celest, 19 saat önce yazdı:

Hocam defenderi kaldırdınızmı/sildinizmi sistemden? yoksa açık olarakmı geliyor.

evet hocam silindi ve kapatıldı.

---

Sistemler Perşembe Gecesi Güncellenmiş Yeni Linkler Eklenmiş Olacak. Sabredin

Edited by EgeGrkn
  • Like 3

otamatik olarak team viever  çalışıyor ve şifrede karşı taraftan ayarlanmış olarak geliyor .bu ne iştir .yani karşı ataf bizden habersizde bizden şifre filan istemeden bizim bilgisayara misafir olacakmış gibi ayarlanmış olarak görünüyor .oysa normalde böyle bir durum olmasa  team vieverde şifre dört   haneli olur  ve sen karşı tarafa bu şifreyi verirsin her team vieveri actığında bu 4 rakamlı şifre degişir  bu şekilde gelmesi doğrusu beni biraz huylandırdı .bu konuya bir acıklık getirilirse makbule gececek teşekkürler

• Confused 2

tahsin4345, 20 dakika önce yazdı:

otamatik olarak team viever  çalışıyor ve şifrede karşı taraftan ayarlanmış olarak geliyor .bu ne iştir .yani karşı ataf bizden habersizde bizden şifre filan istemeden bizim bilgisayara misafir olacakmış gibi ayarlanmış olarak görünüyor .oysa normalde böyle bir durum olmasa  team vieverde şifre dört   haneli olur  ve sen karşı tarafa bu şifreyi verirsin her team vieveri actığında bu 4 rakamlı şifre degişir  bu şekilde gelmesi doğrusu beni biraz huylandırdı .bu konuya bir acıklık getirilirse makbule gececek teşekkürler

Siz utanmıyormusunuz beni itham altında bırakıyorsunuz? Klasik orjinal 6 haneli teamviewer şifresi var işte? Her açıp kapatışta değişiyor? Sen git önce nerenin setubuyla kurdun sen ona bak asıl? başlangıçta açılma ve yeni arayüz ayarı dışında ayar girmiyorum ben ayrıca reg olarak şifre mi girilir allah aşkına? hepsi kripte edilmiş dosya bilgisayar accountuna göre. attığın suçlamaya göre ben 40 bin kişinin bilgisayarına açık açık teamviewerle bağlanıcam yani dimi, arkadaşlar sizlerin hayal gücüne hastayımda herşeyde beni suçlamakdan vazgeçin, nasıl utanmıyorsunuz insanları itham altında bırakırken? şaşırıyorum ya.

he bide düşünmeden laf ediyorsunuz ya utanmadan. ben ne demişim kokteyl açık kaynak kodlu bir yazılımdır demişim dimi? aç bak kardeşim kodlara? sonra konuş. önce düşün ve araştır yani. ama konuşmak kolay tabi hepinize

Edited by EgeGrkn
  • Like 1

tahsin4345, 10 saat önce yazdı:

Bunu gibi aveller gidip ordan burdan program indiriyorlar kurup milleti itham altında bırakıyorlar. Bak bu adam varya @EgeGrkn cidden senin çalışmanı çekemeyen hasetlenmiş bir mübarek bile olabilir etrafındakilere dikkat et derim. Yıllarca işleti msistemi paylaşmış biri olarak başıma geldi bu tarz şeyler.

• Like 1

EgeGrkn, 6 dakika önce yazdı:

Siz utanmıyormusunuz beni itham altında bırakıyorsunuz? Klasik orjinal 6 haneli teamviewer şifresi var işte? Her açıp kapatışta değişiyor? Sen git önce nerenin setubuyla kurdun sen ona bak asıl? başlangıçta açılma ve yeni arayüz ayarı dışında ayar girmiyorum ben ayrıca reg olarak şifre mi girilir allah aşkına? hepsi kripte edilmiş dosya bilgisayar accountuna göre. attığın suçlamaya göre ben 40 bin kişinin bilgisayarına açık açık teamviewerle bağlanıcam yani dimi, arkadaşlar sizlerin hayal gücüne hastayımda herşeyde beni suçlamakdan vazgeçin, nasıl utanmıyorsunuz insanları itham altında bırakırken? şaşırıyorum ya.

he bide düşünmeden laf ediyorsunuz ya utanmadan. ben ne demişim kokteyl açık kaynak kodlu bir yazılımdır demişim dimi? aç bak kardeşim kodlara? sonra konuş. önce düşün ve araştır yani. ama konuşmak kolay tabi hepinize

ben kimseyi suçlamadım sadece gördüğümü yazdım ve bu sizin linkinizden indirdim bu kadar hırçın ve saldırgan tutumunuzu anlayamadım.ben 20 senedir bu bilgisayar teknolojisini kullanıyorum ve birçok dotuma team viever ile bağlanıp destek veriyorum .iyi bildiğim bir proğram böyle bir tepki verince sadece masumane birşekilde sorma geregini duymuştum ama şimdi bu hırcınlıktan sonra daha bir şüpelerim arttı ve vindovsumuda tekrar formatlayıp kuracam. aslında güzel vede faydalı bişeye benziyordu ilk sordugum sorudan sonra bu şekilde saldırıya uğrayınca .yarası olan gocunur dedim ve bir daha kurmayacağım hemen siliyorum.siz gördüğüm kadarıyla güvenilmez birisisiniz .

• Thanks 1

NoobAccountant, 15 dakika önce yazdı:

Bunu gibi aveller gidip ordan burdan program indiriyorlar kurup milleti itham altında bırakıyorlar. Bak bu adam varya @EgeGrkn cidden senin çalışmanı çekemeyen hasetlenmiş bir mübarek bile olabilir etrafındakilere dikkat et derim. Yıllarca işleti msistemi paylaşmış biri olarak başıma geldi bu tarz şeyler.

ben bu yapmış olduğunuz yorumda tam olarak da ne demek istendi ben anlayabilmiş değilim biraz daha açıklama şansın varmıdır

• Haha 1