Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

Yeni sistem, kokteyl ve diğer çalışmalar çeşitli sistemlerde denendi herhangi bir sıkıntı yok çöp Windows 10 offical .iso'sundan kat kat daha performanslı ve stabil. Ellerine sağlık.

Teşekkür ederim efendim .İndiriyorum. yalnız bir ricam olacak. Uefi desteği var mı . Dili türkçe mi resimde ingilizce gözüküıor

merhaba kolay gelsin ellerinize sağlık.  Geçtiğimiz hafta yayınlanan hataların giderildiği en güncel ltsc sürümü müdür ? Yoksa ilk yayınlanan ltsc sürümü mü acaba ?

bkrydn68, 2 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim efendim .İndiriyorum. yalnız bir ricam olacak. Uefi desteği var mı . Dili türkçe mi resimde ingilizce gözüküıor

Dostum adamın yazdığını dikkatli okursan, Türkçe ve UEFİ destekli üstelik ESD sıkıştırmalı. Daha önce İngilizce olarak da yayınlıyordu şimdi yayınlamıyor galiba yorucu bir iş ayrı dilden de yapmak.

Edited by bulduren
  • Like 1

Hocam öncelikle ellerine sağlık harika bir çalışma gene, 
Sadece merak ettiğim olur da Kokteyl Ve Toolboxu kurarsam windows uyumluk modu gidiyormu? Bana sürekli lazım oluyor da

Başka serverlara upload edebilirmisiniz?Doldu diyor,indirmiyor.Teşekkürler.

Edit:Tamam hallettim,teşekkürler.

Edited by kocamanadam

bkrydn68, 14 saat önce yazdı:

Evet türkçe, uefi ve esd var.

bugra333, 13 saat önce yazdı:

merhaba kolay gelsin ellerinize sağlık.  Geçtiğimiz hafta yayınlanan hataların giderildiği en güncel ltsc sürümü müdür ? Yoksa ilk yayınlanan ltsc sürümü mü acaba ?

Sorunlu güncelleme kalktığı ve bu iso içerisinde bulunmadığı için aslında sorun değil. Sistemi güncellediğinizde son build 1809'a sahip olursunuz.

borz_50, 12 saat önce yazdı:

görevcubuğu arama yerini nasıl aktif ederiz.

Sağ tıkla arama ayarlarında görüceksin. 

whispers, 8 saat önce yazdı:

Hocam öncelikle ellerine sağlık harika bir çalışma gene, 
Sadece merak ettiğim olur da Kokteyl Ve Toolboxu kurarsam windows uyumluk modu gidiyormu? Bana sürekli lazım oluyor da

Gitmez tabiki öyle birşeyden bahsetmedim bile info dosyalarında.  kullanabilirsin.

kocamanadam, 4 saat önce yazdı:

Başka serverlara upload edebilirmisiniz?Doldu diyor,indirmiyor.Teşekkürler.

Edit:Tamam hallettim,teşekkürler.

Yandex hesabı açıp kendi cloudunuza kopyalayarak indirebilirsiniz.

• Like 2
  • Thanks 1

yazılan yorumları görünce merak ettim dostum ben şahsen windowsun kendi orjinal iso 1809 sürümünü kullanıyordum ama birçok bug var seninkini denemek istiyorum. Elin kolun dert görmesin sağol sayende güzel şeyler olabilir denedikten sonra yorum atarım

windows 7 de internet explorerı güncelledinizmi sistemlerini tüm müsterilerin makinalarına yüklüorum gayet stabil ve güze emeğine sağlık

nuri6633, 43 dakika önce yazdı:

windows 7 de internet explorerı güncelledinizmi sistemlerini tüm müsterilerin makinalarına yüklüorum gayet stabil ve güze emeğine sağlık

Prensip olarak güncellemeleri entegre etmiyorum genelde. Hepsi bi sonraki ay silinebiliyor boşuna uğraş gibi geliyor. Çalışmalarımı zaten kendime yaptığım için herşeyimi her zaman windows update ile güncellerim her gün.

• Like 1

SADECE internet explorere windows 7 sürümlerri için sürümleri için söylüorum  yükleseydiniz iyi olurdu çünkü sonradan güncellemek uzun sürüyor

• Like 1

1-2 yıl öncede kokteyl Edition konusu açılmıştı ve sorunlar yaşanmıştı.

eklentilerden memnun kalmamıştı birçok arkadaş.

İnşaallah yine sorunlar yaşanmaz.

Reklam amaçlı buradan tanıtım yapılıpta sonra kendi internet sayfasına ücretli indirim yönlendirilmesi yapılmaz.

• Like 4
  • Thanks 1

musadilek, 1 dakika önce yazdı:

Reklam amaçlı buradan tanıtım yapılıpta sonra kendi internet sayfasına ücretli indirim yönlendirilmesi yapılmaz.

Problem sistemde değil eklentilerde olmuştu onda sorun eklentisiz kullanın zor bişi değil ;)

SoNKraL_, 2 dakika önce yazdı:

Problem sistemde değil eklentilerde olmuştu onda sorun eklentisiz kullanın zor bişi değil ;)

açıklamada yazılmış.

''Fazla Söze Gerek Olduğunu Düşünmüyorum, Bütün İnce Ayarlar Ve Diğer Herşey Resimde Açıklandı... ''

ben ve bazı arkadaşlar yapılan ince ayarlardan memnunda kalmamıştı.

ben deneme amaçlı dahi  indirmem ve kullanmam.

Ortada bir emek var sonuçta.

Emegi geçenlere teşekkürler.

kullanıp memnun kalanlara iyi kullanmalar.

musadilek, 3 saat önce yazdı:

musadilek, 3 saat önce yazdı:

açıklamada yazılmış.

''Fazla Söze Gerek Olduğunu Düşünmüyorum, Bütün İnce Ayarlar Ve Diğer Herşey Resimde Açıklandı... ''

ben ve bazı arkadaşlar yapılan ince ayarlardan memnunda kalmamıştı.

ben deneme amaçlı dahi  indirmem ve kullanmam.

Ortada bir emek var sonuçta.

Emegi geçenlere teşekkürler.

kullanıp memnun kalanlara iyi kullanmalar.

Çok ön yargılısınız ama tabiki size kalmış kullanmayın ama evet ortada emek var ve konu dışındaki fikirlerinizi burada değilde benimle özel paylaşırsanız sevinirim. ancak siz buraya yazdığınız için bende burda cevap vermek isterim,

hala ücretli paylaşım yapıyorum eskiden olduğu gibi

ve tüm ücretler ya bana yada hayvan barınaklarına gönderiliyor. ve bu eskiden olduğu gibi yine opsiyonel. reklam falan yapmıyorum. arayan zaten buluyor.

tnctrdeki birkaç insanın abartması ve birbirini destekleyerek yarattığı algı ve karalama kampanyasıydı. kimse derdimi anlamadı kimse bağış dekontlarını istemedi/bakmadı.

beğenilerdende anlaşılıyor bu konuda kavga çıkarsa zaten yine o algı yaratılabilir,  o sebeple lütfen ekstra sistem dışında fikri olan sadece bana özel mesajla ulaşsın buraya yazmasın.

isteyen hayvanlara yardım eder. isteyen etmez. bunu bu kadar büyütmeyin.

seven232, 2 saat önce yazdı:

Yandex ten İndirme Yapamıyorum.Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

yandex hesabı açıp kendi clouduna kaydet ve öyle indir

SoNKraL_, 3 saat önce yazdı:

eklentilerdede sorun yok aslında ama bazı insanlar 20 senedir format atmadığı bilgisayara kokteyl ile çözüm aradı explorer kapanınca bilgisayarım çöktü diye geri dönüşler yaşandı. 38bin aylık tıklanma aldığım sitemde 1 kere bilgisayarım çöktü diyen arkadaş görmedim 5 seneyi doldurdum.

Edited by EgeGrkn
  • Like 1

yandexi sevemediğimden dolayı indiremedim sorun değil nemi yaptım çok eleştiri alan bu programı kokteyli home insider 18282 sürümüne uyguladım sadece kokteyl sonuç bana göre çok iyi,diğer sürümlerde de deneyeceğim program beğeni aldı benden ama ustalar ne der bilemem..

• Like 1

kmlnrikpc, 24 dakika önce yazdı:

yandexi sevemediğimden dolayı indiremedim sorun değil nemi yaptım çok eleştiri alan bu programı kokteyli home insider 18282 sürümüne uyguladım sadece kokteyl sonuç bana göre çok iyi,diğer sürümlerde de deneyeceğim program beğeni aldı benden ama ustalar ne der bilemem..

yandex hesabı açıp cloudunuza ekleyin demeniz yeterli indirmek için. yandex dosyaları silmediği ve hız sınırı uygulamadığı için kullanmak zorunda kalıyorum.

• Thanks 1

Yandexe bulaşmak istemediğimden indirmedim o sürmü mutlaka jet gibidir,insiderde bile sadece kokteyl yetti diğer insiderlerde  deneyeceğim ege kardeş yardım konusunda inan paramolduğunda sokak köpeklerine bakıyorum gücümce,ama insanlar çok dolandırdı beni o yüzden dilenciye bile para vermiyorum artık kusuruma bakma güvenim yok kimseye kardeşim..

bu yardım konusunu ben anlamadım nereye ne için para gönderiyoruz?

yandex diskime kaydettim zaten ben

Edited by efe34

kmlnrikpc, 1 saat önce yazdı:

Yandexe bulaşmak istemediğimden indirmedim o sürmü mutlaka jet gibidir,insiderde bile sadece kokteyl yetti diğer insiderlerde  deneyeceğim ege kardeş yardım konusunda inan paramolduğunda sokak köpeklerine bakıyorum gücümce,ama insanlar çok dolandırdı beni o yüzden dilenciye bile para vermiyorum artık kusuruma bakma güvenim yok kimseye kardeşim..

Yazdığınız şey yanlış ve bu yüzden insanlarda yanlış bilgileniyor. Hayvan barınakları için yardım parasını ben almıyorum, bana dekontunu gönderenlere credit hakkı verdim, ve golden diye ayrı sürümlere erişim verdim bir sürelik. Bu olay içinde hiçbir zorunluluk yoktu, yok. Konu hemen sapıyor lütfen buraya birşey yazmayın, ö.m. atın ayrı konuları.

efe34, 1 saat önce yazdı:

bu yardım konusunu ben anlamadım nereye ne için para gönderiyoruz?

yandex diskime kaydettim zaten ben

Para değil, yardımınıza dair dekonttu. Kimse hiçbiryere hiçbirşey ödemiyor yollamıyor. Tamamen yanlış anladınız. Sorunda bu zaten herkes yanlış anlıyor. Para veya yardım isteyen yok. Hayvana yardım eden söylesin projelere adını yazayım bu kadar basit. Bi iz bıraksın bu dünyada.

Konu yine sapıyor lütfen böyle şeyleri yazmayın. Konu harici konuşmayın. Ö.m. Kullanın.

Mycrosoft, 1 saat önce yazdı:

Please login or register to see this link. Burada ne yazıyor okumak için yakınlaştırdım onda da çözünürlük bozuldu

Kokteyl yazılımının info dosyası orası. Ayrıca indirip infoya bakabilirsiniz.

Edited by EgeGrkn

İnsanlardan rica ediyorum konu dışı yorum yapmayın. Konu dışı şeyleri öm atınız.

Edited by EgeGrkn
  • Like 1